ORANŽOVÝ ROK v Březnici

Jak žijí duchové u elektrárny?

Pátek 6. 8. 2021 Jaderná elektrárna Temelín. Na páteční večer připravil Temelín pro rodiny s dětmi stezku odvahy.

Pohodová procházka za určitým cílem, ale i odměna za splněné úkoly. Takový program na páteční večer připravilo pro rodiny s dětmi Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín. Stezka odvahy s názvem „Jak žijí duchové u elektrárny Temelín“ začíná v zámeckém parku kolem energetického infocentra ve 20 hodin.

Navštívit infocentrum, v parku ukázat odvahu, složit tajenku a za ni pak získat zaslouženou odměnu. Takový program připravilo na páteční večer temelínské Infocentrum pro své nejmenší návštěvníky.

V nasvětleném parku energetici pro návštěvníky připraví celkem šest stanovišť, na kterých budou muset děti prokázat odvahu. Pokud to zvládnou a projdou celou zhruba kilometrovou stezku, čeká na ně zasloužená odměna. Rodiny mohou přijít kdykoli mezi 20. a 23. hodinou a je jen na nich, jak dlouho se zdrží. Jde o průchozí akci, bez shromažďování lidí, která je hlavně o pohodové procházce za určitým cílem. Ani věkově není akce jakkoli omezena. Úroveň „strašení“ bude přizpůsobena věku návštěvníka. Rezervace není potřeba, vstupné se také neplatí, ochranná opatření v podobě zakrytí úst a dezinfekce platí ve vnitřních prostorách infocentra.

Po několikaměsíční přestávce, kdy bylo infocentrum kvůli covid-19 preventivně uzavřeno, ho zájemci mohou navštívit od 1. července. Potřebné informace naleznou na Jaderná elektrárna Temelín | Skupina ČEZ - O Společnosti (cez.cz)

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pozvanka-stezka-odvahy-je-temelin.jpg 154 Kb

Den pootevřených dveří v Jaderné elektrárně Temelín

sobota 24. července 2021, 8:00 - 18:00 hod.
Nutná registrace, více informací v přiloženém letáku.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
den-pootevrenych-dveri-v-jaderne-elektrarne-temelin.pdf 2247.8 Kb

ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Neděle 29. listopadu 2020
Vzhledem k současné epidemiologické situaci bohužel nemůžeme uspořádat společné setkání při tradičním rozsvěcení stromku s doprovodným programem a občerstvením. I přesto pro Vás vánoční strom v Březnici rozsvítíme. 
Přejeme Vám všem, v rámci možností, klidný adventní čas a hodně zdraví.

Partnerem akce je tak jako v minulém roce skupina ČEZ.   

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
rozsveceni-stromu-breznice-2020.pdf 424.7 Kb

ORANŽOVÝ ROK 2020 v Březnici

PODĚKOVÁNÍ za partnerství v projektu ORANŽOVÝ ROK 2020 v obci BŘEZNICE
Vážení spoluobčané,
tak jako v minulých letech, tak i v roce 2020 proběhla úspěšná spolupráce s generálním partnerem Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ a obcí Březnice v rámci projektu Oranžový rok 2020.
 
Akce v rámci projektu Oranžový rok 2020 v Březnici:
06. 07. 2020        Memoriál Josefa Vaněčka – hasičská soutěž
11. 07. 2020         ČEZ Cup – fotbalový turnaj o pohár starostky obce
19.-20. 9. 2020     Březnická pouť
 
Díky vzájemné spolupráci s Jadernou elektrárnou Temelín, Skupina ČEZ, partner projektu Oranžový rok 2020 můžeme připravit řadu zajímaných akcí v Březnici. Během roku se díky finanční podpoře mohou v naší obci konat kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Věříme, že z pestré nabídky si vybral každý tu svoji oblíbenou. „Oranžový rok“ se u nás stal tradicí a věříme, že tato tradice bude pokračovat i v následujících letech.
 
Tímto děkujeme za partnerství Jaderné elektrárně Temelín, Skupina ČEZ v rámci projektu Oranžový rok 2020 v obci Březnice. 
Hrušková Stanislava
starostka 
Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
podekovani-za-partnerstvi-oranzovy-rok-2020.pdf 199.2 Kb

ZÁBAVNÁ TALK SHOW IVANKY DEVÁTÉ - ZRUŠENO

Plánované vystoupení Talk show Ivanky Deváté, které bylo plánované na sobotu 10. 10. 2020 - je pořádající agenturou ZRUŠENO. Tímto se Všem za tuto situaci omlouváme.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
talk-show-ivanka-devata-10.10.2020-zruseno.pdf 685 Kb

ZÁBAVNÁ TALK SHOW IVANKY DEVÁTÉ

Kulturní dům Březnice, 10. října 2020, 16.00 hod.   
Veselé vyprávění, okořeněné jedinečným stylem humoru herečky a spisovatelky Ivanky Deváté.
Pořad doplní harmonikář Libor Šimůnek. Zazní rada známých písniček.    

Upozornění!
Na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR od 18. září 2020 platí povinnost používat roušky ve všech vnitřních prostorech staveb. Sledujte, prosím, náš web pro případné aktuální informace.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
talk-show-ivanka-devata-10.10.2020.pdf 673.3 Kb

POZVÁNKA NA POUŤ 19.-20.9.2020


Autokino pod věžemi ETE

Jaderná elektrárna Temelín slaví 20 let bezpečného a čistého provozu.
Při této příležitosti si pro Vás připravili unikátní autokino přímo pod chladicími věžemi - na parkovišti u TARCu (naproti Infocentru ETE). Na největší mobilní LED obrazovce v ČR bude promítáno šestnáct filmových hitů.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
cez-ete-autokino2020.pdf 545.5 Kb

ČEZ CUP - fotbalový turnaj 11.7.2020

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
cez-cup-2020-pozvanka.pdf 501.6 Kb

Memoriál Josefa Vaněčka 5. 7. 2020

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
memorial-2020-pozvanka.pdf 539.5 Kb

Návštěva IC JE Temelín 2019

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
navsteva-ic-temelin-2019.pdf 532.1 Kb
vodni-show-1-.jpg 139.8 Kb
vodni-show-2-.jpg 121.5 Kb
vodni-show-3-.jpg 148.3 Kb

Poděkování za partnerství v projektu Oranžový rok 2019

Vážení spoluobčané,

tak jako v minulých letech i v tomto roce proběhla úspěšná spolupráce mezi Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ, a.s. a naší obcí Březnice v rámci projektu Oranžový rok 2019.

V rámci projektu Oranžový rok 2019 byli podpořeny tyto akce:

6.7.2019 Memoriál Josefa Vaněčka
3.8.2019 ČEZký Čundr
14.-15.9.2019 Oslava 50. výročí TJ Březnice a Pouť 2019
5.10.2019 Setkání seniorů 2019

Díky vzájemné spolupráci  s Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ, a.s. se v naší obci mohou konat během celého roku kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Touto cestou si dovoluji jménem mým i jménem všech obyvatel obce Březnice poděkovat za dlouholetou  podporu našemu partnerovi : Jaderné elektrárně Temelín, Skupině ČEZ, a.s.

 

Za Obec Březnice: Hrušková Stanislava


Setkání seniorů 2019

článek naleznete v příloze

Setkání seniorů 2019

Setkání seniorů 2019

 

Setkání seniorů 2019

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
setkani-senioru-2019.pdf 350.2 Kb

Návštěva IC JE Temelín 2018

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
navsteva-ic-temelin-2018.pdf 832.8 Kb

Poděkování za podporu v Oranžovém roce 2018

Jménem všech obyvatel děkuji za podporu v projektu Oranžový rok 2018 v obci Březnice.

Díky vzájemné spolupráci  s Jadernou elektrárnou Temelín, Skupinou ČEZ, se v naší obci mohou konat během celého roku kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Touto cestou si dovoluji jménem mým i jménem všech obyvatel obce Březnice poděkovat za dlouholetou  podporu našemu partnerovi : Jaderné elektrárně Temelín, Skupině ČEZ.

 

Za obec Březnice: Martin Roman


Setkání seniorů 2018

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
setkani-senioru-clanek-2018.pdf 310.9 Kb

Návštěva IC Temelín

Jeden z prázdninových výletů nás zavedl na Informační centrum JE Temelín, kde jsme se mohli mimo jiné vyfotit s kulisou reaktorového sálu. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací a shlédli jsme v místním kinosále velmi zajímavou projekci, která byla zpracována jak pro dospělé, tak pro děti. Děti, které přinesly vysvědčení se samými jedničkami, si s sebou odnesly drobný dárek. Bylo to příjemně strávené odpoledne.

Návštěva IC Temelín​vNávštěva IC Temelín