ORANŽOVÝ ROK v Březnici

ORANŽOVÝ ROK 2023 v Březnici

PODĚKOVÁNÍ za partnerství v projektu ORANŽOVÝ ROK 2023 v obci Březnice
Obec Březnice tímto děkuje za partnerství v projektu „Oranžový rok 2023“ generálnímu partnerovi Jaderné elektrárně Temelín, Skupina ČEZ. Již nyní se těšíme na rok 2024.

Hrušková Stanislava
starostka obce

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
podekovani-za-partnerstvi-oranzovy-rok-2023.pdf 155.6 Kb

ORANŽOVÝ ROK 2022 v Březnici

PODĚKOVÁNÍ za partnerství v projektu ORANŽOVÝ ROK 2022 v obci BŘEZNICE
Vážení spoluobčané,
tak jako v minulých letech, tak i v roce 2022 proběhla další úspěšná spolupráce s generálním partnerem Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ a obcí Březnice v rámci akce "Oranžový rok 2022 v Březnici".

V tomto roce byly podpořeny tyto akce.
02. 04. 2022                     Dětský maškarní ples
09. 07. 2022                     ČEZ Cup 2022
16. - 18. 9. 2022               Březnická pouť
01. 10. 2022                     Setkání seniorů 2022

Díky spolupráci s Jadernou elektrárnou Temelín, Skupina ČEZ, partnerem akce "Oranžový rok 2022 v Březnici" můžeme připravit řadu zajímaných kulturních akcí, zaměřené na sport a zábavu. „Oranžový rok“ se u nás stal již pěknou tradicí a věříme, že tato tradice bude pokračovat i v následujících letech.

Děkuji, Hrušková Stanislava, starostka

Tímto děkujeme za partnerství Jaderné elektrárně Temelín, Skupina ČEZ v rámci projektu Oranžový rok 2022 v obci Březnice.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
podekovani-za-partnerstvi-oranzovy-rok-2022.pdf 195.2 Kb

ENERGY FEST 2022

Jaderná elektrárna Temelín skupiny ČEZ slaví dvacet let bezpečného a čistého provozu druhého bloku. Úterý 31. května 2022 - Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín. Více informací najdete v přiloženém plakátu.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
energy-fest-temelin-2022.pdf 539.5 Kb

Den pootevřených dveří v Jaderné elektrárně Temelín

Sobota 24. července 2021

V letošním roce jsme mohli nahlédnout pootevřenými dveřmi do přísně střeženého objektu Jaderné elektrárny Temelín a prohlédnout si zevnitř jednu ze čtyř zdejších 155 metrů vysokých chladicích věží, nejvyšších v ČR. Všichni návštěvníci museli být registrováni předem, prokázat platným certifikátem svou bezinfekčnost a projít opakovanou kontrolou. Kdo neměl doklady v pořádku, mohl se nechat přímo na místě bezplatně otestovat. Po celý den byl připraven pro návštěvníky bohatý program. Prohlídka Infocentra Jaderné elektrárny Temelín, v kinosále byl promítán pro návštěvníky film, dále virtuální prohlídky a charitativní jízda na Oranžových handbicích. Pro děti byl připraven dětský koutek. Na prohlídku střeženého objektu jaderné elektrárny Temelín a chladících věží, nás dovezl autobus. V rámci prohlídky jsme se podívali i do prázdné chladící věže Jaderné elektrárny Temelín. Do věže už jsme museli po svých a pěkně po schodech.

Informačnímu centru Jaderné elektrárny Temelín přejeme spokojené návštěvníky.

Hrušková Stanislava, starostka Obce Březnice

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
20210724-114845.jpg 7069 Kb
20210724-120531.jpg 9679.1 Kb
20210724-121613.jpg 4451 Kb

ORANŽOVÝ ROK 2021 v Březnici

PODĚKOVÁNÍ za partnerství v projektu ORANŽOVÝ ROK 2021 v obci BŘEZNICE
Vážení spoluobčané,
tak jako v minulých letech, tak i v roce 2021 proběhla úspěšná spolupráce s generálním partnerem Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ a obcí Březnice v rámci projektu Oranžový rok 2021.

V tomto roce byly v rámci projektu Oranžový rok 2021 v Březnici podpořeny tyto akce.
10. 07. 2021                     ČEZ Cup – fotbalový turnaj
28. 08. 2021                     Březnický Multi Music Festival
18. - 19. 9. 2021               Březnická pouť
16. 10. 2021                     Setkání seniorů 2021

Díky vzájemné spolupráci s Jadernou elektrárnou Temelín, Skupina ČEZ, partner projektu Oranžový rok 2021 můžeme připravit řadu zajímaných akcí v Březnici na vysoké úrovni. Díky finanční podpoře se v naší obci mohou konat kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Věříme, že z nabídky kulturních akcí pořádaných v rámci Oranžového roku 2021, si vybral každý tu svoji oblíbenou. „Oranžový rok“ se u nás stal tradicí a věříme, že tato tradice bude pokračovat i v následujících letech.
Děkuji, Hrušková Stanislava, starostka

Tímto děkujeme za partnerství Jaderné elektrárně Temelín, Skupina ČEZ v rámci projektu Oranžový rok 2021 v obci Březnice.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
podekovani-za-partnerstvi-oranzovy-rok-2021.pdf 196.2 Kb

Jak žijí duchové u elektrárny?

Pátek 6. 8. 2021 Jaderná elektrárna Temelín. Na páteční večer připravil Temelín pro rodiny s dětmi stezku odvahy.

Pohodová procházka za určitým cílem, ale i odměna za splněné úkoly. Takový program na páteční večer připravilo pro rodiny s dětmi Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín. Stezka odvahy s názvem „Jak žijí duchové u elektrárny Temelín“ začíná v zámeckém parku kolem energetického infocentra ve 20 hodin.

Navštívit infocentrum, v parku ukázat odvahu, složit tajenku a za ni pak získat zaslouženou odměnu. Takový program připravilo na páteční večer temelínské Infocentrum pro své nejmenší návštěvníky.

V nasvětleném parku energetici pro návštěvníky připraví celkem šest stanovišť, na kterých budou muset děti prokázat odvahu. Pokud to zvládnou a projdou celou zhruba kilometrovou stezku, čeká na ně zasloužená odměna. Rodiny mohou přijít kdykoli mezi 20. a 23. hodinou a je jen na nich, jak dlouho se zdrží. Jde o průchozí akci, bez shromažďování lidí, která je hlavně o pohodové procházce za určitým cílem. Ani věkově není akce jakkoli omezena. Úroveň „strašení“ bude přizpůsobena věku návštěvníka. Rezervace není potřeba, vstupné se také neplatí, ochranná opatření v podobě zakrytí úst a dezinfekce platí ve vnitřních prostorách infocentra.

Po několikaměsíční přestávce, kdy bylo infocentrum kvůli covid-19 preventivně uzavřeno, ho zájemci mohou navštívit od 1. července. Potřebné informace naleznou na Jaderná elektrárna Temelín | Skupina ČEZ - O Společnosti (cez.cz)

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pozvanka-stezka-odvahy-je-temelin.jpg 154 Kb

Den pootevřených dveří v Jaderné elektrárně Temelín

sobota 24. července 2021, 8:00 - 18:00 hod.
Nutná registrace, více informací v přiloženém letáku.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
den-pootevrenych-dveri-v-jaderne-elektrarne-temelin.pdf 2247.8 Kb

ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Neděle 29. listopadu 2020
Vzhledem k současné epidemiologické situaci bohužel nemůžeme uspořádat společné setkání při tradičním rozsvěcení stromku s doprovodným programem a občerstvením. I přesto pro Vás vánoční strom v Březnici rozsvítíme. 
Přejeme Vám všem, v rámci možností, klidný adventní čas a hodně zdraví.

Partnerem akce je tak jako v minulém roce skupina ČEZ.   

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
rozsveceni-stromu-breznice-2020.pdf 424.7 Kb

ORANŽOVÝ ROK 2020 v Březnici

PODĚKOVÁNÍ za partnerství v projektu ORANŽOVÝ ROK 2020 v obci BŘEZNICE
Vážení spoluobčané,
tak jako v minulých letech, tak i v roce 2020 proběhla úspěšná spolupráce s generálním partnerem Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ a obcí Březnice v rámci projektu Oranžový rok 2020.
 
Akce v rámci projektu Oranžový rok 2020 v Březnici:
06. 07. 2020        Memoriál Josefa Vaněčka – hasičská soutěž
11. 07. 2020         ČEZ Cup – fotbalový turnaj o pohár starostky obce
19.-20. 9. 2020     Březnická pouť
 
Díky vzájemné spolupráci s Jadernou elektrárnou Temelín, Skupina ČEZ, partner projektu Oranžový rok 2020 můžeme připravit řadu zajímaných akcí v Březnici. Během roku se díky finanční podpoře mohou v naší obci konat kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Věříme, že z pestré nabídky si vybral každý tu svoji oblíbenou. „Oranžový rok“ se u nás stal tradicí a věříme, že tato tradice bude pokračovat i v následujících letech.
 
Tímto děkujeme za partnerství Jaderné elektrárně Temelín, Skupina ČEZ v rámci projektu Oranžový rok 2020 v obci Březnice. 
Hrušková Stanislava
starostka 
Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
podekovani-za-partnerstvi-oranzovy-rok-2020.pdf 199.2 Kb

Poděkování za partnerství v projektu Oranžový rok 2019

Vážení spoluobčané,

tak jako v minulých letech i v tomto roce proběhla úspěšná spolupráce mezi Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ, a.s. a naší obcí Březnice v rámci projektu Oranžový rok 2019.

V rámci projektu Oranžový rok 2019 byli podpořeny tyto akce:

6.7.2019 Memoriál Josefa Vaněčka
3.8.2019 ČEZký Čundr
14.-15.9.2019 Oslava 50. výročí TJ Březnice a Pouť 2019
5.10.2019 Setkání seniorů 2019

Díky vzájemné spolupráci  s Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ, a.s. se v naší obci mohou konat během celého roku kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Touto cestou si dovoluji jménem mým i jménem všech obyvatel obce Březnice poděkovat za dlouholetou  podporu našemu partnerovi : Jaderné elektrárně Temelín, Skupině ČEZ, a.s.

 

Za Obec Březnice: Hrušková Stanislava


Poděkování za podporu v Oranžovém roce 2018

Jménem všech obyvatel děkuji za podporu v projektu Oranžový rok 2018 v obci Březnice.

Díky vzájemné spolupráci  s Jadernou elektrárnou Temelín, Skupinou ČEZ, se v naší obci mohou konat během celého roku kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Touto cestou si dovoluji jménem mým i jménem všech obyvatel obce Březnice poděkovat za dlouholetou  podporu našemu partnerovi : Jaderné elektrárně Temelín, Skupině ČEZ.

 

Za obec Březnice: Martin Roman