ORANŽOVÝ ROK v Březnici

ORANŽOVÝ ROK 2020 v Březnici

PODĚKOVÁNÍ za partnerství v projektu ORANŽOVÝ ROK 2020 v obci BŘEZNICE
Vážení spoluobčané,
tak jako v minulých letech, tak i v roce 2020 proběhla úspěšná spolupráce s generálním partnerem Jadernou elektrárnou Temelín ze Skupiny ČEZ a obcí Březnice v rámci projektu Oranžový rok 2020.

Akce v rámci projektu Oranžový rok 2020 v Březnici:
06. 07. 2020        Memoriál Josefa Vaněčka – hasičská soutěž
11. 07. 2020         ČEZ Cup – fotbalový turnaj o pohár starostky obce
19.-20. 9. 2020     Březnická pouť

Díky vzájemné spolupráci s Jadernou elektrárnou Temelín, Skupina ČEZ, partner projektu Oranžový rok 2020 můžeme připravit řadu zajímaných akcí v Březnici. Během roku se díky finanční podpoře mohou v naší obci konat kulturní akce zaměřené na sport a zábavu. Věříme, že z pestré nabídky si vybral každý tu svoji oblíbenou. „Oranžový rok“ se u nás stal tradicí a věříme, že tato tradice bude pokračovat i v následujících letech.

Tímto děkujeme za partnerství Jaderné elektrárně Temelín, Skupina ČEZ v rámci projektu Oranžový rok 2020 v obci Březnice.
Hrušková Stanislava
starostka